19 січня

_

Шановний члене Кредитної спілки «ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН»!

 Повідомляємо Вам про скликання позачергових Загальних зборів членів Кредитної спілки «ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН», які відбудуться 19 лютого 2021 року о 08:00 за адресою: вулиця  Малоголосківська, 30, м. Львів.

Реєстрація учасників зборів буде проводитись з 7:30 до 8:00 в день проведення зборів за місцем їх проведення.

 Перелік питань, включених до порядку денного:

  1. Про затвердження порядку денного Загальних зборів членів КС «ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН»;
  2. Про переобрання складу Спостережної ради;
  3. Про переобрання складу Ревізійної комісії;
  4. Про визначення аудитора (аудиторської фірми) для підтвердження достовірності і повноти річної звітності КС «ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН» за 2020 рік;
  5. Про розгляд інших питань діяльності кредитної спілки.

 

Пропозиції та зауваження до порядку денного приймаються у робочі дні з 9:00 до 18:00 за місцезнаходженням кредитної спілки: вул. Галицька, 32, м. Івано-Франківськ до 04.02.2021 р. включно.

 Для участі у зборах члени Кредитної спілки «ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН» повинні мати при собі паспорт чи інший документ, що посвідчує особу. У випадку представництва за дорученням (довіреністю), уповноважений представник має пред’явити паспорт та відповідне доручення (довіреність).

З документами, пов’язаними з порядком денним, члени кредитної спілки можуть ознайомитись у робочі дні за місцезнаходженням КС «ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН, а в день проведення зборів – за місцем їх проведення.

 Телефон для довідок: 067 343 66 26

Дзвінки в межах України безкоштовні.

 

Спостережна рада Кредитної спілки

«ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН»