Всі клієнти, які оформлять депозит у гривні в період з 01.12.2015 по 15.01.2016 року гарантовано отримають бонус у розмірі + 0,5% річних до будь-якого з вкладів!Акційні пропозиції до Новорічних та Різдвяних свят є доброю традицією в Express Credit Union вже не один рік. Express Credit Union є надійним та стабільним партнером для своїх вкладників, який пропонує прості та доступні фінансові продукти.
Express Credit Union крокує в одному ритмі з ринком фінансових послуг.Саме тому ми збільшуємо відсоткові ставки на депозити! Та це ще не всі позитивні новини!Разом з підвищенням відсоткових ставок продовжує свою дію програма лояльності для пенсіонерів, яка передбачає +0,5 % до будь-якого з вкладів. Депозит від Express Credit Union — це можливість надійно зберігати заощадження, накопичувати та отримувати гідний прибуток.
Літо – пора щедрих подарунків та омріяного відпочинку! Тож Express Credit Union дарує своїм Клієнтам справжні «Соковиті відсотки» і подбає про те, аби Ваші гроші працювали, в той час коли Ви насолоджуватиметесь відпочинком! «Соковиті відсотки»-це:- високі відсоткові ставки; - виплата відсотків щомісячно; - можливість поповнення; - мінімальна сума вкладу всього 500 грн. З метою примноження та надійного збереження власних заощаджень обирайте найкращі депозити від Express Credit Union!
Express Credit Union висловлює свою повагу та розуміння до людей пенсійного віку. Ми знаємо, що Ви довго працювали, щоб забезпечити достойне життя собі та своїм рідним. Тож, піклуючись про Вас, Express Credit Union дарує програму Лояльності для пенсіонерів, яка передбачає +0,5 % до діючої відсоткової ставки для будь-якого з депозитних вкладів. Депозит для Вас — це можливість надійно зберігати Ваші заощадження, накопичувати та отримувати гідний прибуток. Програма Лояльності для пенсіонерів –це: підвищена відсоткова ставка; можливість поповнення; щомісячна виплата відсотків; мінімальна…
Депозит "ІМЕНИННИК"! З нагоди Вашого дня народження Експрес Кредит Юніон дарує Вам чудову можливість розмістити депозитний вклад за підвищеною відсотковою ставкою! Отримайте + 1 % до будь-якої з діючих відсоткових ставок при оформленні нового вкладу протягом 5-ти днів після Вашого Дня Народження! Депозит "ІМЕНИННИК" – це: підвищена відсоткова ставка ( +1%); мінімальна сума вкладу 500 грн.; щомісячна виплата відсотків; можливість поповнення.