29 липня

EXPRESS CREDIT UNION у Чернівцях!

Дотримуючись обраної стратегії, група фінансових компаній Express Credit Union продовжує розширювати мережу своїх  відділень по Західній Україні.

Тож 30 липня відбудеться урочисте відкриття нового відділення Express Credit Union в самому серці Чернівців!
Саме тут, по вулиці Руська, 1а, мешканці міста зможуть оцінити справді європейський рівень надання фінансових послуг.
Адже кожен працівник Express Credit Union переконаний, що персональний підхід до кожного клієнта та якісне задоволення їхніх фінансових потреб  - запорука успішності та процвітання.

Express Credit Union пропонує вигідні депозитні вклади для своїх Клієнтів - 29,5 % річних у гривнях та 15% в доларах/євро з виплатою відсотків щомісячно та можливістю поповнення.
І найголовніше - Express Credit Union вчасно виплачує відсотки та повертає депозитні вклади в повному обсязі незалежно від суми!

Тож, шановні мешканці міста Чернівців, з  метою примноження та надійного збереження власних заощаджень обирайте найкращі депозити від Express Credit Union!

Також на новому Відділенні можна оформити кредит під заставу золота та ювелірних виробів всього за 0,39% в день!
Жодних прихованих комісій чи платежів! Тільки 3 хв – і необхідна сума готівки у Вас в гаманці.

Основними перевагами Express Credit Union  є прозорість роботи з дуже чіткими і зрозумілими правилами, європейські стандарти обслуговування Клієнтів
та фінансові послуги, які задовольняють потреби навіть найвибагливішого споживача.

Детальніше про послуги компанії  Клієнти можуть дізнатися не лише на офіційному сайті www.ecu.ua,
а й безпосередньо завітавши на будь-яке з відділень та на власному досвіді переконатися у якісному наданні фінансових послуг.