22 вересня

Все геніальне – просто!

«Знайди мету – ресурси знайдуться». Махатма Ганді. Саме ця цитата духовного та морального індійського  ідеолога передає всю суть самоорганізації та досягнення будь-якої цілі в нашому житті. Коли людина чогось прагне, вона повинна цього досягти. З втіленням в життя фінансових та матеріальними прагнень мешканців Західної України значний період часу допомагає група фінансових компаній Express Credit Union, яка активно займається залученням коштів фізичних осіб на депозитні рахунки та кредитуванням під заставу золота та ювелірних виробів.  Простіше не буває: потрібні кошти – отримайте потрібну суму в кредит, є заощадження – дайте їм можливість працювати та приносити Вам стабільний та високий прибуток!

Якщо терміново потрібні кошти, Ви можете отримати кредит на будь-якому з відділень Express Credit Union за лічені хвилини та сплачувати за користування кредитними  коштами за зручним для Вас графіком. Добробут клієнта – наша мета.

Якщо ж у Вас є фінансові накопичення, Ви можете скористатись депозитними програмами від ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН, обравши для себе найоптимальнішу.

Прості депозити - це:
- конкурентні відсоткові ставки;
- можливість розмістити кошти в стабільній та надійній компанії, яка активно розвивається;
- мінімальна сума депозиту складає всього 500 гривень, також є можливість поповнення; 
- швидке оформленню договору;
- зручність при виборі терміну вкладу та періодичності виплати відсотків;
- вчасна виплата відсотків та повернення тіла депозиту в повному обсязі! 

Група фінансових компаній Express Credit Union веде зважену кредитну та депозитну політику, оптимально планує власні грошові потоки таким чином, щоб своєчасно та в повному обсязі виплачувати відсотки за вкладами та повертати тіло депозиту, не залежно від суми.

Експрес Кредит Юніон - це західноукраїнська група фінансових компаній, що дає можливість нести менші геополітичні ризики, працювати абсолютно прозоро і відкрито, бути конкурентними та давати своїм клієнтам більше!