29 лютого

Депозити – найнадійніший спосіб заощадження та примноження грошей!

Складна економічна і політична ситуація в нашій країні вже нікого не дивує. Всім зрозуміло, що в умовах змін існує ризик втрати особистих заощаджень. Однак, знаючи, куди саме найвигідніше вкладати гроші в 2016 році, Ви зможете не тільки зберегти свої кошти, але й примножити їх. Саме тому кожен із нас замислюється про раціональне використання власних заощаджень. Зрозуміло, що гроші повинні працювати і приносити прибуток, оскільки інфляція щодня зменшує їхню купівельну спроможність. Існує кілька шляхів інвестування з метою отримання прибутку. Перш за все, це нерухомість. Ніяка криза не зможе знищити ринок нерухомості. Люди все одно будуть орендувати і купувати житло, хоч і в меншій кількості. Придбання житлових і нежитлових об’єктів, а також вкладання грошей у будівництво є легким способом збереження та примноження коштів у кризовий період. Проте для того, щоб придбати нерухомість, Ваші збереження повинні складати не менше півмільйона гривень!

Також можна інвестувати у дорогоцінні метали та антикваріат. Тут також є один нюанс: через постійні коливання курсу золота цей спосіб збереження грошей у 2016 році вважається одним з найбільш ризикованих.

Одним із найпростіших і найнадійніших способів заощадження та примноження грошей все ще залишаються депозити! 

Необхідно добре обдумати вибір фінансової установи для оформлення вкладу. Проаналізувати її надійність та стабільність, врахувати вчасну виплату відсотків за вкладами та повернення основної суми депозитів, рівень сервісу та кваліфікацію працівників, оскільки це, як бачимо, дуже слабкі місця переважної більшості компаній. Як показує практика, все більше мешканців Західної України при оформленні депозиту надають перевагу локальним фінансовим установам, діяльність яких розгортається в межах регіону. Особливостями роботи таких компаній є орієнтація на Європу, перейняття досвіду та стандартів розвинених країн для надання якісних і кваліфікованих послуг. Їхніми основними завданнями є спрямованість на взаємовигідний результат, забезпечення індивідуального підходу та розуміння потреб кожного клієнта. Такі компанії, завдяки соціально орієнтованим програмам лояльності, дарують своїм клієнтам суттєві бонуси та переваги.

Фінансові компанії, діяльність яких зосереджена в Західній Україні, чітко планують свої грошові потоки і, відповідно, вчасно виплачують відсотки та повертають депозитні вклади у повному обсязі, незалежно від суми!